Movies
Ratings
29
TitanicRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5