Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5