Titles you rated
Master of StudyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 1.5- The Dirge SingerRated ★ 4.0