Movies
Ratings
325
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.5
Vertical LimitRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0