Series
Ratings
218
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
The King's FaceRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
Idle MermaidRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.5
The Goddess of FireRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5