Movies
Ratings
23
Mean GirlsRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 5.0
SpyRated ★ 2.5
StokerRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
My Lucky StarsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0