Titles you rated
HarbinRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 1.5
BurningRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5