Movies
Ratings
66
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.5
GloveRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0