Movies
Ratings
396
The GraduateRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Romeo Must DieRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Passenger 57Rated ★ 2.0
Days of ThunderRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Universal SoldierRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Winners & SinnersRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
General's Son IIRated ★ 2.0
The Last Boy ScoutRated ★ 2.0
Wheels on MealsRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0