Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0