Titles you rated
Orange DaysRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
It's a SinRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
The ActRated ★ 3.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5