Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0