Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.5