Series
Ratings
203
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
Angel's RevengeRated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 5.0
Delicious ProposalRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.0- Coffee HouseRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0