Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.0