Series
Ratings
31
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Inside the Real NarcosRated ★ 4.0