Series
Ratings
124
Temperature of LoveRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0