Series
Ratings
70- Good PeopleRated ★ 5.0
Jinny's KitchenRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Green Mothers ClubRated ★ 2.0
Zerosum GameRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5