Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0- WATER BOYS2Rated ★ 5.0
Second LoveRated ★ 5.0- The Fugitive LawyerRated ★ 5.0
Everybody Say KimchiRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 5.0- Palace of DreamsRated ★ 5.0
WATER BOYSRated ★ 5.0