Series
Ratings
15
FringeRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 2.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.5
The 11 Words MurderRated ★ 2.5
SupergirlRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 4.0- The Fugitive LawyerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.5