Titles you rated
Furious 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Wrong TurnRated ★ 1.5