Series
Ratings
13
The Princess's ManRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0