Movies
Ratings
30
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0