Titles you rated
Youth of MayRated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0- The Time of FeverRated ★ 3.0