Titles you rated
CarolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
MisconductRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Approved for AdoptionRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.5