Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0