Titles you rated
FocusRated ★ 2.5
LegendRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 0.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5