Titles you rated
Saw IIRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
No EscapeRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 2.5