Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Moriarty the PatriotRated ★ 1.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 0.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0