Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0