Titles you rated
My Lovely GirlRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
HwajungRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0