Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 1.0
Miss MermaidRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0