Titles you rated
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
MunichRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 1.0
A History of ViolenceRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 1.5
ArgoRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
CureRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5