Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Girls on topRated ★ 3.5
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.0