Movies
Ratings
463
CruellaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Travelling Cat ChroniclesRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
A Gift from BobRated ★ 3.5
Velvet BuzzsawRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Gerald's GameRated ★ 4.0