Movies
Ratings
569- WishRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
East Asia Anti Japan Armed FrontRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The First LadyRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Happiest SeasonRated ★ 2.5
Below Her MouthRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0