Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0