Movies
Ratings
16
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.0