Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
La Dolce VillaRated ★ 2.5
The SeatRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5