Titles you rated
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Selling Sunset Season 9Rated ★ 3.5
The Kardashians Season 5Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Trainwreck: Storm Area 51Rated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5- Good BoyRated ★ 0.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5