Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.5
Lost HighwayRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0