Series
Ratings
133
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
Hell GirlRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 4.5
- Black ButlerRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0