Titles you rated
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0