Movies
Ratings
30
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 1.5
Sea FogRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0