Titles you rated
Mr. BeanRated ★ 2.5
Steal HeartRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5