Movies
Ratings
442
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
CurfewRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Collage of Our LivesRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.0