Titles you rated
 AtonementRated ★ 3.5 AtonementRated ★ 3.5
 MidsommarRated ★ 3.0 MidsommarRated ★ 3.0
 The BeachRated ★ 3.0 The BeachRated ★ 3.0
 IntruderRated ★ 3.0 IntruderRated ★ 3.0
 Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0 Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
 Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.5 Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.5
 Knives OutRated ★ 4.0 Knives OutRated ★ 4.0
 Whisper of the HeartRated ★ 4.0 Whisper of the HeartRated ★ 4.0
 Murder MysteryRated ★ 3.0 Murder MysteryRated ★ 3.0
 I Am MotherRated ★ 3.5 I Am MotherRated ★ 3.5
 The DiscoveryRated ★ 3.5 The DiscoveryRated ★ 3.5
 The LoverRated ★ 4.0 The LoverRated ★ 4.0
 Before I Go to SleepRated ★ 3.0 Before I Go to SleepRated ★ 3.0
 Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.0 Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.0
 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
 Tall GirlRated ★ 2.5 Tall GirlRated ★ 2.5
 SPF-18Rated ★ 0.5 SPF-18Rated ★ 0.5
 Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5 Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
 To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0 To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
 The Perfect DateRated ★ 2.0 The Perfect DateRated ★ 2.0