Titles you rated
GoblinRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Full House Take 2Rated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 2.5
Glory JaneRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0