Series
Ratings
80
Women of the SunRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.0
High KickRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0