Titles you rated
Drag Me to HellRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 1.0
UnderworldRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5